Vážení obchodní přátelé,
cílem naší obchodní strategie je poskytnout zákazníkům maximálně komplexní reklamní a propagační servis.
V oblasti reklamy a propagace působíme na trhu reklamních služeb od roku 1991 a ve své práci tak uplatňujeme mnohaleté poznatky a zkušenosti z oboru.
Nabízíme jednotnou propagační prezentační firemní linii - firemní layout - se všemi prvky, které náš zákazník potřebuje - od dílčích reklamních a propagačních služeb až po ucelené reklamní, mediální a public relations kampaně.
Pracujeme komplexně - od návrhů po vlastní finální realizace. Vytvoříme grafické návrhy firemního logotypu, obchodních nebo reklamních tiskovin, prezentačních katalogů, kalendářů, řezané i digitálně tištěné samolepící reklamy, které následně realizujeme až do konečné fáze.
Prezentace na výstavách i veletrzích doma i v zahraničí, zajištění setkání a konferencí, PR servis, pestrá nabídka reklamních a dárkových předmětů, potištěného i vyšívaného textilu nebo sportovních dresů - to vše patří k naši standardní nabídce služeb.
Velmi rádi realizujeme i nestandardní formy reklamy a propagace na speciální přání našich klientů - maskoti sportovních klubů, filmové animace, CD a filmové prezentace.
Snažíme se s našimi klienty navazovat především dlouhodobé smluvní vztahy, neboť takováto forma spolupráce se nám osvědčila jako oboustranně nejefektivnější - především z hlediska důkladného vzájemného poznání potřeb a cílů klientů a průběžné zpětné vazby v rámci vyhodnocování efektivity reklamního a propagačního působení.
V průběhu posledních šesti let se specializujeme především na komplexní reklamní servis hokejových klubů - extraligových Bílých tygrů Liberec, extraligového klubu BK Mladá Boleslav a dalších, stejně jako prvoligového basketbalového klubu BK Kondoři Liberec.
Jako servisní agentura také pracujeme od počátku pro našeho elitního partnera - libereckou Tipsport arenu.
Mottem naší práce vždy byla a je snaha maximálně vyhovět přáním našich obchodních partnerů, být nablízku odbornou radou i perfektním servisem, na který se mohou vždy spolehnout.
PhDr. Romana Kuželová, Ph.D., majitelka firmy