kdo jsme
Poznejte lidi, kteří pro vás tvoří reklamu.
o nás

Vážení obchodní přátelé,

cílem naší obchodní strategie je poskytnout zákazníkům maximálně komplexní reklamní a propagační servis, a to v 90% vlastními výrobními prostředky a vlastním lidským potenciálem. Na zbylých 10% máme prověřené a ověřené dodavatele.

V oblasti reklamy, propagace a PR působíme na trhu reklamních služeb od roku 1991 a ve své práci tak uplatňujeme mnohaleté poznatky a zkušenosti z oboru.  

Nabízíme jednotnou propagační prezentační firemní linii se všemi prvky, které náš zákazník potřebuje – od dílčích reklamních a propagačních služeb až po ucelené reklamní, mediální a public relations kampaně.

Pracujeme jak komplexně – od prvotních návrhů až po finální realizace, tak i formou dílčího reklamního plnění.

Vždy se snažíme představu našich klientů zhmotnit k jejich spokojenosti a maximálnímu efektu. Vytváříme grafické návrhy firemního logotypu, firemní manuály, návrhy obchodních nebo reklamních tiskovin, prezentačních katalogů, kalendářů, řezané i velkoplošně digitálně tištěné samolepící reklamy, které následně realizujeme až do konečné fáze ve formě reklamních tabulí, štítů, bannerů, polepů dopravních prostředků, prostředků MHD a dalších forem prezentace.

Naší doménou je komplexní servis extraligových hokejových klubů Bílí Tygři Liberec a BK Mladá Boleslav, naší specialitou je realizace brandu ledových ploch, průběžnou náplní práce je komplexní servis Home Credit areny a Sport Parku Liberec.

Další komoditou našich služeb je zpracování a dodání potištěného i vyšívaného textilu, sportovních dresů, reklamních a dárkových předmětů.

Na přání klientů zajistíme PR servis, zajímavé formy promo akcí a další netradiční formy propagace. Naší specialitou je autorská kresba a malba, realizace malovaných venkovních ploch, fasád, zdí.

Snažíme se s našimi klienty navazovat především dlouhodobé smluvní vztahy, neboť takováto forma spolupráce se nám osvědčila jako oboustranně nejefektivnější – především z hlediska důkladného vzájemného poznání potřeb a cílů klientů a průběžné zpětné vazby v rámci vyhodnocování efektivity reklamního a propagačního působení.

Mottem naší práce vždy byla a je snaha maximálně vyhovět přáním našich obchodních partnerů, být nablízku odbornou radou i perfektním servisem, na který se mohou vždy spolehnout.

Baví nás být tu pro vás.

PhDr. Romana Kuželová, Ph.D.
majitelka  firmy

 
Poznej náš TEAM
„všichni jsme multifunkční“
face-01
Romana
majitelka

obchod, organizace zakázek, grafika, PR, reklamní strategie a kampaně, ilustrace, kresba, malba, tisk

face-02
Michal
 

technické zpracování dat, tisk, grafika, IT, technický servis, logistika

face-07
Libor
 

grafika, tisk, malba v terénu, sprej, realizace zakázek v dílně a v terénu

face-04
Marcela
 

grafika, tisk, polepy aut, potisk textilu, realizace zakázek v dílně a v terénu

face-05
Nikola
 

polepy aut, potisk textilu,
realizace zakázek v dílně a v terénu

face-08
Martin
 

realizace zakázek v terénu, montáže, výškové montáže, plošina

Externí spolupráce:
Jitka, Alena – realizace zakázek v dílně a v terénu

David – realizace zakázek v terénu – malba, sprej